| משלוח חינם לנקודת שירות מהזמנה של ₪272 | משלוח חינם עד הבית מהזמנה של ₪319 15% הנחה נוספים בהזנת קוד קופון “babyboom” על שלל המוצרים בקטגוריית תינוקות וילדים | 5% הנחה למוצרים בקטגוריית מבצעי אביב בהקלדת קוד קופון ”אביב“5 |
ברוכים הבאים לאתר “שמן טוב רפואה טבעית”. 
להלן תנאי השימוש באתר ו/או בחנות שמן טוב – רפואה טבעית

כללי

תוכן האתר והתקנון מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ההתייחסות הנה לשני המינים.

עצם הגלישה והשימוש באתר מהווים הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה. 

בכל שאלה ניתן לפנות לחברת “שמן טוב רפואה טבעית” (להלן “החברה”) בטלפון: 077-5052018

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי ובלא הודעה מוקדמת.
אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן. 

בעצם השימוש, הגלישה, הרישום לרשימות התפוצה וביצוע הרכישות באתר אתה מצהיר כי:

  • את/ה מעל גיל 18
  • קראת והבנת את התקנון והסכמת אליו
    עצם השימוש, הגלישה וביצוע קניות באתר מאפשרת להנהלת האתר לשלוח אליך או אל הלקוח חומרים פירסומיים לגבי מוצריה ושירותיה. הפרסום יכול שיהיה באמצעות דואר אלקטרוני או דואר רגיל, הודעות סמס, פלאיירים וקטלוגים שונים או כל מדיה ואמצעי אחר שתמצא החברה לנכון.  

 

שעות פעילות ומועדי אספקה 

שעות הפעילות של שמן טוב רפואה טבעית הינם: ימים א’-ה’ בין השעות 09:00-16:00 ומענה בהודעות עד השעה 18:00.

קיימת תיבה להשארת הודעות ואנו חוזרים לכל פנייה בדרך כלל תוך 24 שעות. 

מוצרים כללי

שמן טוב רפואה טבעית מציעה למכירה מגוון רחב של מוצרים (להלן: “מוצרים”). לצד המוצרים המיועדים למכירה מצוינת במפורש העובדה כי ניתן לרכוש אותם באמצעות סימון בעגלת הקניות. אם עובדה זו לא צוינה לצד המוצר ו/או השירות, לא תוכל לרכשם, ואנו לא נהיה חייבים לספק לך אותם.

מגוון המוצרים המוצג באתר נקבע על ידי שמן טוב רפואה טבעית  והיא אינה מחויבת בכל דרך שהיא לקיום מגוון כלשהו של מוצרים. 

מגוון המוצרים המוצג באתר עשוי להשתנות מעת לעת. אופן הצגת המוצרים באתר נקבע ע”פ שיקול דעתה הבלעדי של שמן טוב רפואה טבעית  והתמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד.

מחירי המוצרים שיפורסמו באתר עשויים להשתנות מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. 

עדכון מחירים ומוצרים יעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. 

במקרה שמוצר מסוים פורסם באתר במחיר שגוי, שומרת החברה את הזכות לסרב להזמנה או לבטלה. במקרה של סירוב ו/או ביטול הזמנה ע”י החברה – יקבל הלקוח הודעה בהקדם האפשרי.

הזמנת מוצרים

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: “הזמנתך”), חשוב שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות שיחת טלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החברה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך ויבוטל החיוב בכרטיס האשראי.

ביצוע הזמנה

הקלדה של הזמנה באתר שמן טוב רפואה טבעית  אפשרית בכל שעות היממה.


לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ותקבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי שבידי שמן טוב רפואה טבעית .

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר,כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידינו.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהא החברה רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין.

לקוח שמסר פרטי משלוח שגויים או שלא אסף את החבילה מהדואר בזמן ועקב כך המוצרים הוחזרו לשולח, על הלקוח לפנות ביוזמתו ל שמן טוב רפואה טבעית  ולמסור כתובת אספקה נכונה.

 כמו כן עבור המשלוח החוזר ישלם הלקוח את התשלום לפי משקל החבילה.

על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון על הלקוח להודיע על כך טלפונית באופן מיידי לשמן טוב רפואה טבעית ואנו נטפל בבעייתו של הלקוח כפי שדורש החוק.


אמצעי התשלום

באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

באפשרותך לשלם באמצעות העברת פרטי האשראי בטלפון בשיחה עם נציג החברה.

באפשרותך לשלם ב”פייפאל”
באפשרותך להגיע לחנות ולשלם על המוצר במזומן/צ’ק/אשראי.
ניתן לשלוח צ’ק. משלוח המוצר יתבצע רק לאחר קבלת הצ’ק.

ניתן  לשלם בהעברה בנקאית.

ניתן לשלם באפליקצית ביט לטלפון 0542060494

ניתן לשלם באמצעות דואר ישראל “מזומן בזמן” עמלת המשלוח תחול על המשלם.
שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

מועד אספקה

המוצרים השונים יסופקו באמצעות באמצעות חברות שליחים שאנו עובדים איתם.

נכון ל21/5/2024 קרגו הינה חברת המשלוחים העיקרית.

באיזור המרכז, לעיתים, אנו עובדים עם חברת שליחים נוספת שמטרתה לספק שירות מהיר עד 48 שעות ,בכפוף לזמינות שלהם ולמזג האויר

יודגש בזאת, כי זמני האספקה אינם ניתנים לבקרה ע”י חברתנו ואינם בשליטתה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד החברה עקב שיבושים באספקה.

אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם חברתנו , ובכפוף לרשימת הישובים של החברה בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם חברתנו לבצע את משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה חברתנו הפוסקת הבלעדית.

במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, זה או אחר, על צורותיו השונות, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא, לרבות בדרך של מכרז ו/או מכרז פומבי ו/או מכירה רגילה או אספקת המוצרים ו/או השירותים, ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצר ו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאי האתר מטעמו של חברתנו להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.


מחירים ותשלומים

חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח ודמי הטיפול, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר.

 החברה רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שייתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.

 כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש

המחירים ודמי המשלוח המוצגים באתר האינטרנט תקפים לרוכשים דרך אתר האינטרנט בלבד

 ביטול עיסקה ומדיניות החזרה

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית וסגורים בסגירת היצרן ולא נעשה בהם שימוש  וזאת בהודעה בכתב לדואר אלקטרוני: ראה דף צור קשר .

או לאחר סיכום טלפוני אם מי שמנציגינו.

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באמצעות חברת השליחים שאנו עובדים איתה או כל חברה אחרת. אין אפשרות להחזיר עם דואר ישראל,  לכתובת אשר תינתן לך. 

לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי המשלוח אליך), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). 

אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם חברתנו ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה והמקורית וסגור בסגירת ספק, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה – לא יהיה זיכוי על המוצר.וזאת עקב אופי המוצרים

 במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי
החזרה או דמי טיפול. .

חשוב לציין כי כל המוצרים נבדקים לפני שילוח. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981

תנאים נוספים

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של החברה, החברה לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

פרסום

באופן אוטומטי, ברכישת מוצרים הנך ניכנס למערכת הדיוור שלנו ולכן, אם אינכם מעוניינים לקבל מאיתנו דיוור בנוגע למבצעים או כל מידע 

יש ללחוץ על הכפתור הייעודי בתחתית ההזמנה

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.

כללי

בכל מקרה אשר בו, מחמת “כח עליון”, נבצר יהא החברה לנהל את האתר כתיקנו, לספק המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא החברה  רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם,בסעיף זה “כוח עליון” משמעו – לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהוא כתוצאה מתקלה טכנית באתר.


אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לוודא שמידע שמופיע באתר הינו מדויק ומעודכן. אנו שומרים את הזכות לעדכן מידע זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אנו לא נהיה אחראיים לכל נזק שיגרם בעקבות מידע שאינו מדויק או שחסר באתר.

המוצרים המוצגים באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. המחירים המוצגים באתר הינם בשקלים ותקפים אך ורק בתחומי מדינת ישראל. 

על ההתקשרות בין הלקוח לבין שמן טוב רפואה טבעית  ובמסירת האמור בתקנון זה יחולו הוראות הדין הישראלי בלבד.

שמן טוב רפואה טבעית  אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן “נזק מכל סוג שהוא”) שייגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר שמן טוב רפואה טבעית  ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג’ כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו. 

רכישה המתבצעת ע”י קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר ע”י צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע ע”י צד ג’ כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח ב שמן טוב רפואה טבעית  וכד’.

הלקוח פוטר את שמן טוב רפואה טבעית  מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

שמן טוב רפואה טבעית  לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו ב שמן טוב רפואה טבעית  ואשר צד ג’ שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לשמן טוב רפואה טבעית  והכול בכפוף לאחריות החלה ע”פ כל דין.

הקניין הרוחני באתר שמן טוב רפואה טבעית  בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סימני המסחר ו/או הפטנטים וכיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגראפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות מלאה ובלעדית של שמן טוב רפואה טבעית  או של צדדים שלישיים ששמן טוב רפואה טבעית  קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.

 שמן טוב רפואה טבעית  שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.

 אזכור בקטלוגים שונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם.

האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, השימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב משמן טוב רפואה טבעית 


למידע נוסף הינך מוזמן\ת ליצור עמנו קשר בשעות הפעילות.

אנו פה לשרותך!

צוות שמן טוב רפואה טבעית.