מבצע!! משלוח חינם לנקודת שירות מהזמנה של 272 ש"ח, ומשלוח חינם עד הבית מהזמנה של 319 ש"ח

קונג’אק גלוקומנאן להרזייה ובריאות

 

מסייע לתחושת שובע ותומך בתהליכי הרזייה

מסייע לשמירה על רמות תקינות של כולסטרול

מסייע לשמירה על רמות תקינות של סוכר

מסייע להורדת טריגליצרידים

מסייע לפעילות תקינה של מערכת העיכול

קונג’אק גלוקומנאן הוא סיב מסיס מים המופק מצמח הקונג’אק הגדל בסין ויפן.

במחקרים קליניים נמצא כי בשל תכונותיהם סיבי הקונג’אק משפרים ומאיצים תהליכי הרזיה ודיאטה, מסייעים בהורדת רמות הכולסטרול בדם, מורידים את האינדקס הגליקמי, מעכבים את ספיגת הסוכר ועוזרים בתנועתיות תקינה של המעי.

המשקל המולקולרי והצמיגות של הקונג’אק הינם גבוהים מבין כל הסיבים התזונתיים ומסוגלים לספוג נוזלים/מים פי 200 ממשקלם. בבואם במגע עם הנוזלים ,הם הופכים לג’ל סמיך,  מתנפחים בקיבה ,וגורמים לתחושות שובע ומלאות ויחד עם זה מאטים את שחרור הסוכר למחזור הדם.

למעשה,מכיוון שהקונג’אק ממלא את הקיבה,נוצרת תחושת מלאות המתורגמת במוח לתחושת שובע פיזי ומכאן להפחתת התיאבון וצריכה מופחתת של מזון.

אינדקס גליקמי

מחקרים שנעשו גילו שכשסיב הקונג’אק מתערבב עם מזונות אחרים שאוכלים,הוא מוריד את האינדקס הגליקמי שלהם,כך שלמעשה סיב הקונג’אק עוזר באיזון רמות הסוכר בדם.

מסייע לתחושת שובע ותומך בתהליכי הרזייה

מסייע לשמירה על רמות תקינות של כולסטרול

ד”ר מארק היימן, ממחברי רב המכר “בריא לתמיד”, אומר על הצמח: “קונג’אק הוא סיב איכותי במיוחד, בעל צמיגות גבוהה, שסופח אליו שומנים, סוכרים ומים במעי ובכך מפחית את העומס הגליקמי של הארוחות”.

ולא רק ירידה במשקל…ד”ר היימן מעיד כי: “מניסיוני, הוספת סיבים אלה לתזונה מהווה כלי עזר יעיל במיוחד להפחתת משקל ולהורדת ערכי הסוכר והכולסטרול בקרב מטופלים רבים.” (מתוך ספרו החדש “חילוף חומרים מנצח”, בהוצאת פוקוס).

אופן השימוש:

לערבב 1/4 כפית בחצי כוס מים ולשתות מיד.

לשתות  כוס,שתיים נוספים של מים לאחר שתיית הסיבים !

2-3 פעמיים ביום,עדיף כ30 דקות לערך לפני ארוחה.

הכמות יומית מומלצת היא עד כפית ביום – להתחיל ב1/4 כפית כל פעם ולאחר כמה ימים ורק אם יש צורך ניתן להוסיף לכמות.

בשל הוספת סיבי הקונג’אק לתזונה , יש כאלה העלולים לחוות בתחילה אי נוחות,שינויים ביציאות ולכן מומלץ לצרוך את הסיבים בהדרגה ולהתחיל מכמות של רבע כפית פעמיים ביום.

 

חשוב ביותר להקפיד על שתיית כמות גדולה של מים במשך היום. ההמלצה היא ל12 כוסות ויותר ליום וזאת גם כדי להגיע לתוצאות אופטימליות בתחושות השובע וגם כדי למנוע עצירות או חסימת מעיים!

דילוג לתוכן