| משלוח חינם לנקודת שירות מהזמנה של ₪272 | משלוח חינם עד הבית מהזמנה של ₪319 15% הנחה נוספים בהזנת קוד קופון “babyboom” על שלל המוצרים בקטגוריית תינוקות וילדים | 5% הנחה למוצרים בקטגוריית מבצעי אביב בהקלדת קוד קופון ”אביב“5 |

מדיניות הפרטיות

סגולותיו של הרימון ,מזונות חומציים

?כמה זמן אנחנו שומרים את הנתונים שלך

אם תשאיר תגובה, ההערה והמטא נתונים שלה נשמרים ללא הגבלת זמן. זאת כדי שנוכל לזהות ולאשר הערות מעקב באופן אוטומטי במקום להחזיק אותן בתור ניהול.

 

עבור משתמשים שנרשמים לאתר שלנו (אם יש), אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (למעט שהם לא יכולים לשנות את שם המשתמש שלהם). מנהלי אתרים יכולים גם לראות ולערוך מידע זה.

?מה הזכויות שיש לך על הנתונים שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או השארת הערות, תוכל לבקש לקבל קובץ מיוצא של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים עליך, לרבות כל הנתונים שסיפקת לנו. אתה יכול גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים עליך. זה לא כולל כל מידע שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או אבטחה.

 

?לאן אנו שולחים את הנתונים שלך

הערות מבקרים עשויות להיבדק באמצעות שירות זיהוי דואר זבל אוטומטי.

פרטי הקשר שלך : לחץ כאן

?עם מי אנחנו משתפים את הנתונים שלך

תכנים מוטמעים מאתרים אחרים

מאמרים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (למשל סרטונים, תמונות, מאמרים וכו’). תוכן מוטבע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק באותו אופן כאילו המבקר ביקר באתר האחר.

אתרים אלה עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקובצי עוגיות, להטמיע מעקב נוסף של צד שלישי ולנטר את האינטראקציה שלך עם אותו תוכן מוטבע, כולל מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטבע אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאותו אתר.

ניתוח

“בעת שימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שאנו עושים בכלים לניתוח נתונים כמו Google Ads ו-Google Analytics. אנו משתמשים בכלים אלה כדי לאסוף מידע על השימוש שלך באתר, כולל דפים שביקרת, הזמן שבו היית מחובר, המקור ממנו הגעת לאתר, ועוד. אנו משתמשים במידע זה כדי לשפר את חווית המשתמש ולהבין את התנהגות המשתמשים. אנו לא משתפים את המידע הזה עם צדדים שלישיים ללא הסכמתך. אתה יכול לבחור לא לאפשר לנו לאסוף את המידע הזה באמצעות שינוי הגדרות הפרטיות שלך בכל עת.”

?מי אנחנו

השם שלנו הוא שם טוב ואנחנו ממוקמים בצפת 

כתובת האתר שלנו היא: https://shementov-nature.com

?אילו נתונים אישיים אנו אוספים ומדוע אנו אוספים אותם

 

– תגובות

כאשר מבקרים משאירים הערות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס ההערות, וגם את כתובת ה-IP תגובות של המבקר ומחרוזת מזהה המשתמשת בדפדפן כדי לסייע באיתור דואר זבל.

 

מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת האימייל של של הפרופיל שלך בגראבאטר עשויה להיות מסופקת לשירות גראבאטר. 

כדי לראות אם אתה משתמש בה. מדיניות הפרטיות של . לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

 

– מדיה

אם אתה מעלה תמונות לאתר, עליך להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום משובצים (EXIF GPS) כלולים. המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ כל נתוני מיקום מתמונות באתר.

 

 – טפסי צור קשר

בעת שליחת טופס צור קשר, אנו אוספים מידע אישי הכולל את שמך, מספר הטלפון, כתובת הדוא”ל ותוכן ההודעה שלך. כמו כן, אנו רושמים את כתובת ה-IP ומחרוזת מזהה המשתמש בדפדפן שלך לצורך זיהוי וניתוח תנועה באתר. המידע האישי המצוי ברשותנו יימחק באופן אוטומטי שבועיים לאחר טיפול בפנייתך, כחלק ממדיניות הפרטיות שלנו לשמירה על פרטיות המשתמשים.

עוגיות – “Cookie”

אם תשאיר תגובה באתר שלנו, תוכל להצטרף לשמירת שמך, כתובת הדוא”ל והאתר שלך בקובצי עוגיות . אלו נועדו לנוחיותכם כדי שלא תצטרכו למלא שוב את פרטיכם כאשר תשאירו תגובה נוספת.

העוגיות מאוחסנות על המכשיר שממנו השארת תגובה.

העוגיות האלה יחזיקו מעמד שנה אחת.

 

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, אנו נגדיר קובץ  עוגיה זמני כדי לקבוע אם הדפדפן שלך מקבל קובצי עוגיה . קובץ זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך.

כאשר אתה מתחבר, אנו גם נגדיר מספר עוגיות כדי לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת אפשרויות תצוגת המסך שלך. עוגיות כניסה נמשכות יומיים, וקובצי עוגיות של אפשרויות מסך נמשכות שנה. אם תבחר “זכור אותי”, ההתחברות שלך תימשך למשך שבועיים. אם תתנתק מחשבונך, עוגיות ההתחברות יוסרו.

 

אם תערוך או תפרסם מאמר, עוגיה נוספת תישמר בדפדפן שלך. קובץ עוגיה זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר שזה עתה ערכת. התוקף יפוג לאחר יום אחד.

 

 

 

תוכן עניינים

סגולותיו של הרימון ,מזונות חומציים