| משלוח חינם לנקודת שירות מהזמנה של ₪272 | משלוח חינם עד הבית מהזמנה של ₪319 15% הנחה נוספים בהזנת קוד קופון “babyboom” על שלל המוצרים בקטגוריית תינוקות וילדים | 5% הנחה למוצרים בקטגוריית מבצעי אביב בהקלדת קוד קופון ”אביב“5 |
ללא שם 2

כרוני וקבוע מול זמני ופתרון אמיתי

go vegan! (2)

האם טחורים ופיסורה הם מצב כרוני?

חג הסוכות הוא הזדמנות לחשוב על מציאות קבועה ומציאות זמנית.
מכירים את המילה “כרוני”? כמה מאיתנו פגשו אולי לא אישית אבל באחד המעגלים אנשים שקיבלו אבחנות של כרוני?
חשבתם פעם מה אומרת המילה כרוני? ומה גורמת לכם להרגיש בגוף המילה כרוני?
כרוני זה קבוע. לא משתנה ולא ישתנה ,אין פתרון ובמילים אחרות-נועדתם לסבול לנצח!! רק לכתוב את המילה אני מרגישה מצוקה וכיווץ בכל הגוף!!
יותר מזה, ברגע שמישהו קובע, על סמך הידע שלו (ואם נדייק הידע הרפואי שאין לו שום פתח לאפשרויות אחרות) הוא לוקח מהאדם שמולו גם את השליטה והבחירה שלו על המציאות הזו שבה הוא נמצא .
נלקחת ממנו למעשה הבחירה לחפש אופציה אחרת כי אם זה כרוני אז המציאות לא תשתנה .
עצוב יותר , הוא לוקח את התקווה למציאות טובה ובריאה יותר.
מעל ל30 שנה של עיסוק ברפואה מהטבע והרבה בהם בדגש על מערכת העיכול ,טחורים ופיסורה הפגישו אותנו אין ספור פעמים באנשים שהגיעו עם אבחנה של :כרוני (ולרוב עם פירוט של דרגות הכרוניות) ותמיד מלווים בתחושה של ייאוש, פגשנו גם הרבה אנשים שבחרו להקשיב לנו ולהקשיב לעצמם ולהיפרד מהייאוש של הכרוני ולחפש פתרון אחר לבעיה שלהם.
פתרון שכולל נטילת אחריות על הבריאות, הגוף ,תזונה שלי ואורח החיים שלי.
וגם כחלק מהבחירה צריך להבין שלא תמיד נראה מיד הקלה או נקבל את הפתרון השלם והסבל יעבור אבל אם לא נוותר ונמשיך לחפש , מתוך כבוד תהליך שצריך לעבור, אני מאמינה שנמצא .אולי לא ב100% אבל זה אחרת כשזה מתוך הבנה ששיפור אפשרי גם אם הוא איטי ומתוך שליטה, בחירה ותקווה.

כתיבת תגובה