מבצע!! משלוח חינם לנקודת שירות מהזמנה של 272 ש"ח, ומשלוח חינם עד הבית מהזמנה של 319 ש"ח

חיזוק מערכת החיסון בימי הקורונה

זה חשוב מאוד לחזק את מערכת החיסון בימים אלה, גם כשאנחנו נמצאים בבידוד

למה?

  • כי למערכת החיסון, אחת ממערכות גוף האדם המופלאות ביותר יש תפקיד עיקרי וחשוב מאוד – להגן על הגוף מפני זיהומים חיצוניים כמו חיידקים ווירוסים ( וגם מפני התפתחות תאים סרטניים).לכן, ככל שמערכת החיסון חזקה יותר, נדבקים פחות.
  • ואם כן חולים, בכל מחלה, אז למערכת חיסונית חזקה יש יכולת התנגדות חזקה (לוירוסים וחיידקים)  בזמן מחלה, מה שאומר שמלכתחילה, משך המחלה נהיה קצר יותר ועוברים אותה בדרך קלה יותר.
  • תקופת האביב – עוד לפני התקופה ההזויה הזו של הקורונה, דמיינו לרגע שאין קורונה.. אנחנו בתקופת האביב ובתקופה זו מזג האויר אינו יציב. בקיצוניות. פעם קפוא, פעם שרב והרבה פעמים אובך שגורם למערכת הנשימה שלנו להיאבק .
  • תקופת הפריחה – מי שגר באיזורים שבהם יש פריחה עכשיו מלבד היופי,חשוף למה שנקרא אלרגיה,קדחת השחת. פריחת הסירפד,הזית,הפריחה הצהובה וסתם כל פריחה משפיעה על מערכת הנשימה ומחלישה את מערכת החיסון. יש מי שסובלים יותר ויש מי שפחות ויש מי,כמוני שבשנה זו עם הלחץ והמתח, סובלים למרות שבשנים קודמות לא סבלו. אפשר לקרוא כאן עוד על קדחת השחת.
  • מתח ולחץ לחץ ומתח – גם מי שהכי רגוע ,לא יכול להתעלם מכך שהעולם במשבר ויש הרבה כאב וסבל ולחץ ומתח ,הרבה לבד ,הרבה בבית וכל אלה משפיעים מאוד מאוד מאוד על מהערכת חיסון שלנו, לא סתם ממליצים להימנע מצפייה מוגזמת בחדשות

ומה עוד  מחליש את מערכת החיסון?

תזונה לקויה (יותר מידי פחמימות ריקות כמו לחם לבן, פסטות, סוכר לבן ומזונות מעובדים) , לקיחת אנטיביוטיקה בעיקר אם לא הקפדנו לקחת איתה פרוביוטיקה, עישון פאסיבי ואקטיבי, חוסר פעילות גופנית ולא רק בחדר כושר אלא פשוט לזוז קצת. שהייה בחללים לא מאווררים, ניקוי בחומרי ניקוי חזקים וחילופי עונות.

אחרי שהבנו שזה ממש לא המלצה אלא חובה לחזק את מערכת החיסון, יש לנו המלצות שהם חשובות מאוד:

ויטמינים ותוספי מזון:

ויטמין C – יש הרבה ויכוחים ופרסומים בעד ונגד ויטמין סי. באופן אישי אני ,גילה הלאג יכולה להעיד שזה כמה שנים שאני מקפידה בחורף ובעונות המעבר ובתקופה זו בפרט ,לקחת ויטמין C במינונים מוגברים וכמו שאומרים, בן פורת יוסף, זה עובד. אני לא חולה בדרך כלל ואם לא מרגישה טוב, אני לוקחת מינון גבוה של ויטמין סיו מצבי משתפר מהר ומאוד (למרות הלחץ, האקונומיקה וקדחת השחת) אבל חשוב מאוד שהוא יהיה איכותי! סולגאר, אקוסאפ, אלטמן. וכל מה שאתם מכירים שבאמת עובד ולא רק כהמלצת הרוקח.

מינון – למבוגרים בין 1000 עד 3000 מ”ג ביום בתקופה זו. אם יש עודף הוא יגרום לקצת שלשלו. לא לוקחים בבת אחת כמובן אלא מחלקים על פני היום.

אבץ – גם הוא מחזק מאוד את מערכת החיסון . אפשר לשלב בזמן של חולי או חולשה גם וגם .

שמן אורגנו – האורגנו ידוע כמטפל בדלקות בדרכי הנשימה,שפעות, וירוסים של שפעת כמו גם זיהומים בדרכי העיכול,קנדידה והליקובקטר. ולכן מומלץ מאוד בימים אלה! אפשר לשתות או לקחת כמוסות . לפרטים נוספים אודות השמן אורגנו לחצו כאן

.מורינגה –נחשבת מזון על. עלי עץ המורינגה עשירים ברכיבים תזונתיים, מנקים את הגוף מרעלים ומחזקים את מערכת החיסון. אפשר לקחת בכמוסות או באבקה.

פרוביוטיקה (איכותית) בכל בוקר על קיבה ריקה. בעיקר אם לקחתם אנטיביוטיקה או אתם סובלים מבעיות הקשורות במערכת העיכול (גאזים,עצירות,הליקובקטור,טחורים,פיסורה,קנדידה ועוד). לפרטים אודות פרוביוטיקה לחצו כאן

מה עוד כדאי לעשות לחזק את מערכת החיסון?

  • תזונה: בריאה וביתית. צריכת ירקות ופירות כתומים.
  • שתייה: תקפידו על שתיית מים!! והרבה לפחות 2 ליטר ביום .הם מנקים את הרעלים והלחץ מהגוף
  • אמצעים נוספים לטיפול בלחץ: תזוזה. הליכה אפילו במרחק 100 מטר מהבית. פילאטיס,יוגה,
  • מיצויים מהטבע לטיפול בחרדה, מתח ולחץ: זה עובד.. במקום לקחת טיפול תרופתי ממכר יש כמה וכמה טיפולים מהטבע החל מרסקיו רמדי ומיצוי הרגיעון שלנו שעושה עבודה יפה

אנחנו מאמינים באמונה שלימה עוד יבואו ימים טובים מאלה, בחסד ורחמים.

תשמרו על עצמכם. זה אפשרי!

גילה ושמעון הלאג

שמן טוב רפואה טבעית

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן